Plyšový koberec - světle růžový
Plyšové koberce

Detailní fotografie plyšových koberců

Fotografií plyšových koberců, potažmo všech produktů, není nikdy dost. Tímto pravidlem se vždy řídíme, protože víme, jak je při nakupování na internetu důležité, znát co nejvíce informací o produktu. V minulém článku jsme vám popsali základní parametry plyšových koberců, dneska nebudete muset tolik číst, ale spíše si prohlížet naši galerii. V následující prohlídce jsme se zaměřovali spíše na detaily těchto koberců, fotografie v celkovém interiéru vám představíme v dalším článku.

Mezi nejoblíbenější barevné varianty plyšových koberců se řadí například světle šedá nebo černá. Do dětských pokojíků doporučujeme spíše pestřejší barvy, jako je například fialová nebo tyrkysová. Do salónů se zase hodí jemné příjemné barvy jako například světle růžová nebo mátová. Barevnou kombinaci vždy vybírejte k doplňkům, které již máte doma nebo které plánujete nakoupit. Koberec se stává barevnou dominantou místnosti, a proto je vždy potřeba dopředu myslet na to, jak budou barvy ladit a celý interiér byl příjemný na pohled. Pokud si nejste jistí, kterou barvu vybrat, vsaďte na univerzální barevnou kombinaci, bílým kobercem nikdy nic nepokazíte, stejně jako se světle šedým.

Na závěr článku vám ještě ukážeme, jak vypadají plyšové koberce ze spodní strany, abyste měli lepší představu o tom, jak vypadají protiskluzové gumové body, které zabraňují posunu koberce po podlaze, pokud na něj vstoupíte nebo na něj v rychlosti naskočí dítě.

Pokud chcete vědět vše o plyšových kobercích, sledujte náš blog a také informační články, které se produktu věnují.

Mohlo by se vám také líbit...

1 komentář

  1. […] proto sledujte náš blog, aby vám žádná důležitá informace neunikla. Podívejte se také na detailní fotografie plyšových koberců v našem dalším […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *